ÜSTÜN HİZMET KALİTESİ

Keskinler Plastik olarak ilkemiz Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi ve ürün imalat alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri, etkin AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile müşterilerimize en iyi ve en doğru hizmeti sunmaktır.

TASARIM

Tasarım çalışmalarımız kendi bünyemizde ve alanında profesyonel çalışanlarımız tarafından kişi yada kuruluşların talepleri doğrultusunda kalıplama aşamasına hazırlamaktadır

KALIP

Son teknoloji ile donatılmış, Metal dik işleme merkezleri ve kalıp üretim hattımız tüm sektörlere ve iş sahalarına çözüm odaklı kalıp hizmeti vermektedir.

PLASTİK

Keskinler standart ürünlere bağlı kalmayarak müşteri talepleri doğrultusunda çözüm odaklı üretim yapmaktadır. Keskinler olarak profesyonel ekibimiz, son teknolojiyle donanmış makine parkurumuz ve kaliteli üretim kapasitemiz ile hedefimiz Plastik İmalatında en iyi üretimi yapabilmektedir.

YENİ ÜRÜN İMALAT SÜRECİ

Yaptığımız işlerle ve çalışma şeklimizle gurur duyuyoruz. Sorumlu ve dürüst davranmak başarılı bir iş yaratmamıza ve sürdürmemize katkı sağladı. Bunun temelinde değerlerimiz yer alıyor.

TALEBİN ALINMASI

Müşteri talep edeceği ürünle ilgili temel bilgileri veya numune detaylarını verdikten sonra fiyat bilgisi sunulur.

KALIP HAZIRLANMASI

Kalıp Teslim edilecek miktarlara bağlı olarak; ürünleri imal etmek için gerekli kalıpların tasarım ve üretimini gerçekleştirir.

ÜRETİM

Sürekli ve istikrarlı bir kalite garanti etmek için, üretim prosesinin her aşaması işletmemiz dahilinde gerçekleştirilir.

KALİTE KONTROL

Yapılan üretimin son aşaması olarak kalite kontrolü uzaman ekiplerimiz tarafında yapılır ve Ürünü paketlemeye ve sevkiyat aşamasına sorunsuz olarak teslim edilir