Başarının temelinde çok çalışmak ve kaliteli üretimin olduğunun bilincinde olduğumuz firmamız lastik enjeksiyon konusunda engin bilgi ve birikiminin sonucunda en kaliteli üretimi kendine hedef edinmiştir. Plastik enjeksiyon ekibimiz, farklı özellik ve kapasitedeki makinelerimizde, kullanılacak enjeksiyon kalıplarına göre program yapmakta ve en kaliteli, en verimli üretimi sağlamaktadır. KESKİNLER PLASTİK TİCARET A.Ş. olarak biz Plastik Enjeksiyon Kalıp üretimi ve imalatı alanında yüksek teknoloji, uzman kadro, kısa üretim süreleri ve etkin AR-GE çalışmaları ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almak için çalışıyoruz.Grup çalışmasına inanıyoruz, iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymanın vazgeçilmez bir gereklilik olduğunun bilincindeyiz.

MİSYON

KESKİNLER PLASTİK TİCARET A.Ş. olarak müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, ürün ve hizmetlerinden en yüksek tatmini sağlamasını temin etmektir. KESKİNLER PLASTİK TİCARET A.Ş. olarak kalite yolculuğumuz teknolojiyi etkin ve sürekli gelişme prensibi ile takip ederek yakalamak, kalitesizlik maliyetlerini düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilincinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır. KESKİNLER PLASTİK TİCARET A.Ş. ismini global pazarda daha çok duyurabilmek için kaliteli ve müşterinin istekleri doğrultusunda üretim yapmak esastır.

VİZYON

Plastik enjeksiyon sektöründe elde ettiğimiz öncü konumumuzu zengin tecrübemiz ve sorumluluk bilinci ile daha da güçlendirerek, kalitemiz, güvenilirliğimiz ve gelişen yeni teknolojileri takip etmemiz ile birlikte ülkemiz de en plastik enjeksiyon üreticisi haline gelmektir.